Tipy jak správně odšťavňovat

Abyste dosáhli těch nejlepších výsledků, najdete zde naše osvědčené rady, jak odšťavňovat správně. Víte k čemu přesně slouží regulační páčka nebo jak snadno vyčistit váš šnekový odšťavňovač? Sepsali jsme pro vás naše tipy, jak ještě lépe poznat vaše šnekové odšťavňovače.

LISOVÁNÍ ČERSTVÝCH OVOCNÝCH ŠŤÁV NENÍ ŽÁDNÁ VĚDA

Osvěžte se pomocí čerstvých šťáv, které dodají vašemu tělu novou energii. Patříte mezi milovníky ovoce a zeleniny, vlastníte zahrádku a nestíháte všechno rychle zpracovat nebo jen toužíte po malé změně vašeho jídelníčku? Na všechny tyto otázky jsou odšťavňovače Hurom jednoduchou odpovědí.

1. TIP

Abyste udělali nejlepší šťávu, upravte polohu páčky podle typu použitých ingrediencí. S funkcí ZAVŘENO je extrahována přírodní šťáva, zatímco dužina vytlačena ven. Chcete-li odšťavňovač vyčistit, zatlačte páčku do polohy POLO-UZAVŘENO a protékající vodou vytlačte zbytek dužiny ven. Pro důkladnější čištění ve dřezu posuňte páčku do polohy OTEVŘENO, abyste ji úplně otevřeli.

2. TIP

Usilujeme o zajištění maximální bezpečnosti našich výrobků. Proto jsou odšťavňovače Hurom 100% bez BPA a neobsahují čepele ani ostré části, díky čemuž jsou bezpečné i pro děti. Naše odšťavňovače jsme také navrhli s úzkými násypkami, které zabraňují proniknutí i těch nejmenších rukou dovnitř.

3.TIP

Mezi odšťavňováním různých ingrediencí, můžete odšťavňovač rychle umýt tak, že uzavřete vypouštěcí zátku se zavřeným víčkem šťávy. Toto příslušenství umožňuje pohodlnější odšťavňování různých surovin odděleně. Po dokončení odšťavňování všech surovin, omyjte odšťavňovač čisticím kartáčkem a opláchněte je pod tekoucí vodou. Jednotlivé komponenty odšťavňovače jsou rozložitelné a umožňují důkladnější čištění.