Odšťavňovač H-AI One Stop

Kód: 64/PLA
Záruka 10 let
Značka: Hurom
12 990 Kč –10 % 11 690 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Prémiový odšťavňovač Hurom H-AI One Stop je designový kuchyňský pomocník, který zaujme na první pohled. Jednoduchý a stylový design, tichý chod a především praktický systém inteligentního zásobníku s podavačem, z něj dělá naprostou jedničku na světovém trhu mezi pomalými šnekovými odšťavňovači.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiová řada Hurom H-AI  One Stop

Šnekový lis v modelu H 34 "One Stop" se otočí 60 krát za minutu a věrně imituje proces ručního odšťavňování. Patentovaný systém odšťavňuje velmi nízkou rychlostí, tím pádem zde nedochází ke vzniku tepla a tím i degradaci vitamínů a minerálů ve šťávě. Rotační silikonové stěrky se otáčí v protisměru rychlostí 23 otáček za minutu a nenechají v odšťavňovací komoře žádný zbytek šťávy.

Inteligentní zásobník

Je to snadné! Jednoduše umístěte předem připravené ingredience do praktické násypky a otočte kolečkem, během chvilky si pak pochutnáte na zdravé čerstvé šťávě. Šnek si sám vtáhne kousky ovoce nebo zeleniny do odšťavňovací komory. Pokud máte rádi čerstvou šťávu s větším podílem dužiny, vyměňte před samotným odšťavňování jemné sítko za hrubé a uzavřete regulační páčku. Větší otvory propustí více dužiny a výsledkem bude čersvý fresh, který konzistencí připomíná spíše smoothie.

Vylepšená klasická násypka

Kromě inteligentního zásobníku najdete v balení samozřejmě i standardní násypku s plnicí trubicí, která je opatřena dávkovačem určeným na kořenovou zeleninu. Díky němu se snadno vyhnete vhození přiliš velkého kusu kořenové nebo vláknité zeleniny (mrkev, řepa, řapíkatý celer), které by jinak mohly spustit bezpečnostní pojistku a zastavit motor. Zastavení motoru standardně chrání díly před poškozením, hlavně při spadnutí cizího předmětu, např. lžíce nebo pecky, do plnicí trubice.

Skvělá chuť a živé barvy

Šťáva z odšťavňovače Hurom vždy svěže voní a má krásnou živou barvu. Perfektně zachovává vysokou výživovou hodnotu, díky nízkootáčkové extrakci šťávy, která pracuje na principu intenzivního, ale pomalého stlačení odšťavňovaných surovin.

Inteligentní ovládání Jog Dial

Hurom vyřešil velmi elegantně i samotné ovládání přístroje. Otočné ovládání "Jog Dial" je umístěno na přední straně odšťavňovače pro zvýšení viditelnosti a pohodlí při jeho používání.

Regulační páčka

Tato chytrá ovládací páčka reguluje tlak uvnitř odšťavňovací komory. S její pomocí docílíte většího tlaku a tím i jemné a kompaktnější chuti šťávy. S pomocí uzavřené regulační páčky snadno vyrobíte i „raw milk", milkshake či smoothie různých druhů. Díky této regulační páčce můžete upravovat objem nerozpustné vlákniny, která ze šnekového odšťavňovače vychází.

Neocenitelné drobnosti

Vestavěná nádoba na odpad
Tuhé složky z ovoce, zeleniny nebo ořechů, které zbyly po odšťavnění nyní pohodlně najdete ve vestavěném sběrném kontejneru. Ty poté můžete ještě dále zpracovat, anebo snadno zkompostovat.

Pokaždé něco navíc

Odšťavňovací komora v mírném sklonu
Odšťavňovat můžete i s uzavřenou výpustní zátkou, díky tomu se vše pěkně promíchá a výsledkem je osvěžující jemná šťáva. I zátka byla navržena tak, aby umožnila, co nejlepší odtok tekutiny z mírně nakloněné odšťavňovací komory.

One Stop
Tato technologie povolí řídící jednotce spustit proces odšťavňování až ve chvíli, kdy jsou jednotlivé části přístroje bezpečně spojeny.

Bez BPA a se silným Ultem
Sítka a šnek jsou vyrobeny z materiálu Ultem, který se vyznačuje osmkrát vyšší odolností a trvanlivostí při porovnání s ostatními plasty. Další plastové části bez škodlivých BPA jsou naprostou samozřejmostí.

Elegantní kuchyňský odšťavňovač, který vám pomůže k lepšímu jídelníčku i zdravému životnímu stylu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 10 let
Způsob odštavňování: šnekový
Otáčky: 60/23 otáček za minutu
Možnost mytí v myčce: ano
Délka přívodní šňůry: 1,4 m
Uložení šneku: vertikální
Protiskluzové nožičky: ano
Rozměry: 29,6 × 16,0 × 43,5 cm
Váha: 6,4 kg
Počet rychlostí: 1
Příkon: 200 W
Objem nádoby na šťávu: 0,9 l
Záruka na motor: 10 let
Záruka na díly: 3 roky
Pohon: elektrický
Materiál konstrukce: plast + kov
Výrobce: Hurom

H-AI- One Stop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.