Proč Hurom

Odšťavňovač Hurom je víc, než jen hezký kuchyňský spotřebič. Za jeho jedinečnou technologií stojí roky laboratorních výzkumů, které daly vzniknout tomu nejefektivnějšímušnekovému lisu na trhu. V porovnání s odstředivými odšťavňovači, jsou šťávy lisované při nízkých otáčkách hladké a dokonale promíchané. Čerstvé šťávy mají minimum pěny, bohatou chuť a jsou snadno stravitelné. Odšťavňovače Hurom dokáží vyrobit nejen šťávy, ale i rostlinná mléka, omáčky, sorbety, nudle nebo čerstvou kojeneckou výživu, u které znáte její přesné složení.

Návrh bez názvu (3) 

 H 201

Krásný prvek ve vaší kuchyni

Šnekové odšťavňovače Hurom jsou nejen praktičtí pomocníci, ale zaujmou i promyšleným designem. Jemné linie odšťavňovačů s důmyslnými detaily a prémiovými materiály získaly již mnoho ocenění. Odšťavňovače značky Hurom se řadí mezi produkty s oceněním Red Dot Design Award a jejich sláva dosáhla i na pomyslné designérské udílení Oscarů, díky ocenění International Design Excellence Awards. Odšťavňovače Hurom se stanou oblíbenými kousky ve vaší kuchyni a pokud se chcete o jejich úspěších dozvědět ještě víc, přečtěte si článek.

Který si vyberete?

Zkuste sami určit, kterou sklenici naplnila šťáva z odšťavňovače Hurom. Už pouhým okem vidíme vpravo velký rozdíl oproti odstředivým odšťavňovačům, které dosahují mnoho tisíců otáček za minutu. Výrazně lepší textura šťávy je způsobena šnekovým lisem, který za velmi nízkých otáček dokáže šťávu šetrně vymačkat a rozmělnit. Suroviny také nejsou příliš dlouho vystaveny oxidaci na vzduchu, tím pádem má čerstvá šťáva bohatší chuť, je plná důležitých vitamínů a zůstává krásně promíchaná a kompaktní.


 

 kterou si vyberete

Návrh bez názvu (2)

Pomaloběžné Odšťavňování

Pomaléběžné odšťavňování (Slow Squeeze) je proces, kdy ve šnekovém odšťavňovači lisujeme suroviny nízkou rychlostí (80/43 otáček za minutu). Oproti odstředivým odšťavňovačům, si šnekové odšťavňovače hravě poradí s hladkou texturou šťávy a veškeré suroviny vymačkají do poslední kapky. Tato technologie byla v našich vlastních laboratořích Hurom navržena tak, aby minimalizovala ztráty výživných látek, které jsou obsaženy v čerstvém ovoci a zelenině.

Poznejte Hurom

Poznejte svůj nízkootáčkový odšťavňovač Hurom a zjistěte, proč je jiný než ostatní! Naše šnekové odšťavňovače jsou unikátní pro svou konstrukci a prémiové materiály, díky kterým mají dlouhou životnost. Samotná technologie lisování je mnohem šetrnější, než běžné odstředění za vysokých otáček a garantuje šetrně vyrobené vynikající přírodní šťávy. Zde si můžete přečíst víc o samotné konstrukci odšťavňovače Hurom.

Návrh bez názvu (1) 

 zelený fresh

Co obsahují čerstvé šťávy?

Zajímá vás, v čem jsou šnekové odšťavňovače Hurom lepší než běžné odšťavňovače s odstředivkou? Tajemství je ve zkrácení času, po který jsou ingredience vystaveny působení kyslíku a tepla. Kombinace nízkých otáček a velkého tlaku je klíčová při získávání té nejlepší šťávy, díky tomu jsou účinně zachovávy živiny, barva a aroma surovin. Zjistěte, jaké zdraví prospěšné látky najdete ve své sklenici.

Tipy pro snadné odšťavňování

Chcete se dozvědět, jak snadné a bezpečné je použití šnekových odšťavňovačů Hurom? Získejte přehled o jeho funkcích a využijte chytré tipy i u vás doma. Přečtěte si více v našem článku Tipy, jak správně odšťavňovat.