Odšťavňovač HW Normal Hopper Commercial

Kód: 61/STR
Záruka 10 let
Značka: Hurom
36 179 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Hurom HW Normal Hopper Commercial je navržen tak, aby dokázal uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a obstál i v rušných podmínkách komerčního provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte vhodný šnekový odšťavňovač pro vaši kavárnu nebo si přejete obohatit snídaňové rauty? Dopřejte svým zákazníkům skutečně kvalitní, plnohodnotné ovocné a zeleninové šťávy s Hurom HW Normal Hopper Commercial. Tento nízkootáčkový odšťavňovač byl přímo navržen tak, aby vyhověl náročným požadavkům pro komerční využití. Je vysoce odolný, má velmi snadnou údržbu a jeho ovládání je intuitivní.

Hurom HW Normal Hopper Commercial

Uzpůsobili jsme velikost lisovacího šneka komerčnímu provozu a zároveň jsme v poměru k jeho velikosti, zvýšili i rychlost otáček. Nově dokáže tento pomalý odšťavňovač lisovat čerstvé šťávy rychlostí 60 otáček za minutu. Výsledné šťávy budou stále v prémiové kvalitě a za zlomek času.

Velký objem a snadná údržba

Vyšší produktivita
Aby tento šnekový odšťavňovač dosáhl těch nejlepších výsledků v náročných provozech, bylo třeba zvětšit objem komory na 1000 ml. Vysokokapacitní komora umožňuje vyrábět větší dávky čerstvé šťávy a tím i rychleji uspokojit velkou poptávku v krátké době.

Snadé čištění i obsluha
Model Hurom HW Normal Hopper má zvětšený vstupní dávkovací otvor o rozměru 4 x 6 cm pro pohodlné přidávání surovin. Poloprůhledná násypka pomůže s vizuální kontrolou uvnitř odšťavňovače a velmi snadno vyčistíte i jednotlivé díly proudem vody, díky otočné stěrce a jednoduchému složení celého odšťavňovače.

Inovace a kvalita

Nerezová ocel
Tělo odšťavňovače Hurom HW Normal Hopper Commercial je vyrobeno z nejkvalitnější ušlechtilé oceli, kvůli její dlouhé životnosti a zdravotní nezávadnosti.

Regulační páčka
Dopřejte svým zákazníkům i sobě možnost volby a připravte si skvělou šťávu nebo lahodné smoothie pouhým otočením páčky. Ta se postará o regulaci pevných částí ve šťávě a vy budete mít její hustotu vždy pod kontrolou.

Balení obsahuje navíc 2x odšťavňovací komoru s klasickou násypkou. Můžete tak připravovat 3 různé druhy ovocných šťáv současně pouhou výměnou celé komory s násypkou. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 10 let
Způsob odštavňování: šnekový
Otáčky: 64 otáček za minutu
Možnost mytí v myčce: ano
Délka přívodní šňůry: 1,4 m
Uložení šneku: vertikální
Protiskluzové nožičky: ano
Rozměry: 31,9 × 16,1 × 36,7 cm
Váha: 4,7 kg
Počet rychlostí: 1
Příkon: 150 W
Objem nádoby na šťávu: 1 l
Záruka na motor: 10 let
Záruka na díly: 3 roky
Pohon: elektrický
Materiál konstrukce: plast + kov
Výrobce: Hurom

HW commercial

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.